top of page
AgaW6.jpg

Psycholog, dietetyk, psychoterapeuta

Usługi:

Psychoterapia indywidualna

młodzieży i dorosłych

Konsultacja psychologiczna

Psychoedukacja i profilaktyka

Warsztaty i grupy rozwojowe

Kliknij tu

Jestem psychologiem, psychodietetykiem i psychoterapeutą w trakcie certyfikacji oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. 
Wykształcenie psychologiczne zdobyłam na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza, gdzie rozwijałam się w ramach dwóch specjalności: Psychologia Zdrowia i Choroby oraz Psychoterapia. Ukończyłam także studia licencjackie z dietetyki na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu (specjalność: Dietoprofilaktyka i Dietoterapia). 

 

Praktykę zdobywałam w wielu placówkach związanych ze zdrowiem psychicznym i somatycznym, w tym m.in. w Szpitalu Klinicznym im. K. Jonschera w Poznaniu (Oddział Psychiatrii, Oddział Chirurgii Dziecięcej), Centrum Zdrowia Psychicznego HCP czy też w Ośrodku Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej IN SPE.

 

Jako psycholog i psychoterapeuta pracuję z osobami zgłaszającymi różnorodne trudności. Najbliższe mi obszary to zaburzenia nastroju oraz psychologia odżywiania.Obecnie moja praca koncentruje się przede wszystkim na pomocy osobom zmagającym się z zaburzeniami jedzenia (takimi jak bulimia, anoreksja czy kompulsywne objadanie się) a także na pracy z osobami bez zdiagnozowanych zaburzeń, które pragną kształtować zdrowszą i bardziej świadomą relację z jedzeniem (również w kontekście występowania nadwagi, otyłości czy dietozależnych chorób przewlekłych).

 

W kontakcie z Pacjentem staram się podchodzić do każdego w sposób indywidualny i holistyczny, wykorzystując wiedzę z zakresu psychologii zdrowia i psychologii klinicznej oraz w niektórych przypadkach wiedzy o żywieniu i jego związkach z funkcjonowaniem psychicznym. Dokładam wszelkich starań, aby współpraca odbywała się w atmosferze bezpieczeństwa, empatii i zrozumienia. 

 

W trosce o utrzymanie profesjonalizmu i wysokich standardów etycznych swojej pracy, na co dzień funkcjonuję w oparciu o Kodeks Etyczno-Zawodowy Psychologa oraz poddaję się systematycznej superwizji.

bottom of page