top of page
DSC_2453-Edit.jpg

Psychoterapeutka

Psycholog, socjolog, doktor nauk humanistycznych.

Usługi:

Konsultacja psychologiczna

Psychoterapia indywidualna

Dorosłych i dzieci od 12 r. ż. 

Psychoterapia rodzinna

Szkolenia i warsztaty

       Współzałożycielka Ośrodka Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej Rozmowa (2004), założycielka Wielkopolskiego Centrum Zaburzeń Odżywiania (2015). W Centrum prowadzę terapię indywidualną, grupową, konsultacje, warsztaty oraz zajmuję się profilaktyką osób z zaburzeniami odżywiania.

       Od 15 lat pracuję z osobami z zaburzeniami jedzenia. Prowadzona przeze mnie terapia ma charakter integratywny – osią jest terapia psychodynamiczna (teoria relacji z obiektem), ale w zależności od potrzeb czy konieczności korzystam ze zdobyczy szkoły systemowej oraz humanistycznej.

    Szkoliłam się w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie, w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej (WTTS) w Poznaniu, obecnie jestem słuchaczką Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego. Odbyłam też szkolenia z zakresu analizy transakcyjnej, analizy charakteru w ramach teorii relacji z obiektem, pracy z ciałem oraz terapii ericksonowskiej.

      Piszę książki i artykuły dotyczące zaburzeń odżywiania, czynnie działam na rzecz propagowania i rozwoju wiedzy odnośnie zaburzeń jedzenia: układam programy profilaktyczne oraz uczestniczę w konferencjach tak krajowych jak międzynarodowych.

       W latach 2008-2014 byłam członkiem Komisji Behawioralnych Uwarunkowań Żywienia PAN.

        Swoją pracę poddaję stałej superwizji zarówno indywidualnej jak i grupowej.

Kliknij tu
bottom of page