IMG_20220107_143625 (3).jpg

Psycholożka

Usługi:

Konsultacja psychologiczna dorosłych i młodzież (od 14 r. ż.)

Psychoedukacja i profilaktyka

Stacjonarnie i online

Kliknij tu

Ukończyłam psychologię o specjalności klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu oraz Studium Leczenia Zaburzeń Odżywiania organizowane przez Ogólnopolskie Centrum Zaburzeń Odżywiania, Kurs dla osób pracujących terapeutycznie w terapii tańcem i ruchem oraz Szkolenie certyfikacyjne Trenera  umiejętności społecznych. 


Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas odbytych w toku kształcenia staży i praktyk m.in. w: Poznańskim Ośrodku Zdrowia Psychicznego, Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w Poznaniu, szpitalu HCP na Oddziale Podwójnej Diagnozy, a także pracy w przedszkolu integracyjnym. Dyżurowałam również w telefonie zaufania w Miejskim Centrum Interwencji Kryzysowej w Poznaniu. Na co dzień pracuję w Środowiskowym Domu Samopomocy.


Autentyczny kontakt z drugim człowiekiem jest dla mnie bardzo ważny. 
W pracy opieram się na podejściu humanistycznym oraz poznawczo-behawioralnym, wykorzystując techniki pochodzące z terapii Akceptacji i Zaangażowania. Najważniejsza jest dla mnie relacja, którą wspólnie z drugą osobą tworzymy.


Do współpracy zapraszam szczególnie osoby z nadwagą, otyłością, objadające się. Zapraszam także osoby, które regulują swoje emocje poprzez jedzenie. 
Prowadzę konsultacje psychologiczne dla osób z anoreksją i bulimią, w celu rozpoznania i nakierowania na odpowiedni plan leczenia. 


Razem przyjrzymy się Twoim trudnościom i wspólnie poszukamy rozwiązania najlepszego dla Ciebie. Do każdej osoby podchodzę w sposób indywidualny. 
Zapraszam do spotkania w przestrzeni gabinetu lub online :)