FB_IMG_1649435854419 (1).jpg

Psychoterapeuta,

specjalista pielęgniarstwa psychiatrycznego

Usługi:

Psychoterapia indywidualna dorosłych i młodzieży (od 13 r. ż.)

Psychoedukacja i profilaktyka

Kliknij tu

Jestem psychoterapeutą w trakcie 4-letniego szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej” oraz Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

 

Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Szczecińskim w 2006r. Jestem specjalistą Pielęgniarstwa Psychiatrycznego. Od wielu lat związana jestem z Oddziałem Psychiatrycznym Szpitala Klinicznego im. K. Jonschera Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Swoje doświadczenie zdobywałam również na Oddziale Psychiatrycznym Dzieci i Młodzieży oraz Rehabilitacji Psychiatrycznej w Sieradzu.

 

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Przywiązuję dużą wagę do własnego rozwoju osobistego. Stale podnoszę swoje kwalifikacje na kursach specjalistycznych (np. szkolenie „Zaburzenia odżywiania w psychoterapii psychoanalitycznej”, „Zaburzenia procesów myślowych” w Instytucie Studiów Psychoanalitycznych im. H. Segal w Warszawie), czy kurs psychoterapii dzieci „Setting w pudełku”, organizowany przez Krakowski Ośrodek Psychoterapii Mały Książę), sympozjach, konferencjach. Ukończyłam również certyfikowane szkolenie z zakresu dietetyki i dietoterapii. Swoją pracę psychoterapeutyczną poddaję regularnej superwizji.

 

W pracy terapeutycznej inspiracją dla mnie jest drugi człowiek, który z całą swoją złożonością, często z bolesną historią, ale i również ogromnym potencjałem, niezmiennie mnie zachwyca. Moim mottem w gabinecie są słowa amerykańskiego lekarza psychiatry Irvina Yaloma: ”(…) najważniejsza w terapii jest relacja, to ona uzdrawia.”

 

Specjalizuję się w prowadzeniu psychoterapii zaburzeń odżywiania, szczególnie anoreksji, bulimii oraz kompulsywnego objadania się. Pracuję z młodzieżą i osobami dorosłymi w ramach psychoterapii indywidualnej. 

kontakt: radojewskamonika@gmail.com