IMG-20220113-WA0007 (1).jpg

Psychoterapeuta,

mgr pedagogiki i pielęgniarstwa

Usługi:

Psychoterapia indywidualna dorosłych i młodzieży (od 16 r. ż.)

Psychoedukacja i profilaktyka

Kliknij tu

Z wykształcenia jestem pedagogiem, mgr pielęgniarstwa ze specjalnością psychiatryczną oraz psychoterapeutą w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie psychodynamicznym.


Ukończyłam studia na Uniwersytecie Szczecińskim. Od wielu lat jestem związana z Oddziałem Psychiatrycznym Szpitala Klinicznego w Poznaniu.


Praktykę zdobywałam na Oddziale Psychiatrycznym Dzieci i Młodzieży oraz Oddziale Rehabilitacji Psychiatrycznej w Sieradzu. Obecnie realizuję studium podyplomowe w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.


Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Stale podnoszę swoje kwalifikacje na kursach specjalistycznych (np. szkolenie Zaburzenia odżywiania w psychoterapii psychoanalitycznej czy Zaburzenia procesów myślowych w Instytucie Studiów Psychoanalitycznych im. H. Segal w Warszawie), sympozjach, konferencjach. Ukończyłam również certyfikowane szkolenie z zakresu dietetyki i dietoterapii. Swoją praktykę psychoterapeutyczną poddaję regularnej superwizji.


Specjalizuję się w prowadzeniu psychoterapii zaburzeń osobowości oraz zaburzeń odżywiania w nurcie psychodynamicznym. Oznacza to, że poprzez modyfikację organizacji i struktury osobowości możliwe jest osiągnięcie założonych celów terapeutycznych. Efekty pracy psychoterapeutycznej obejmują zmianę reakcji, emocji i procesów myślowych na bardziej adekwatne, co przejawia się w polepszeniu codziennego funkcjonowania. Oferuję pomoc w
postaci psychoterapii osób dorosłych powyżej 16r.ż.