DSC_2604.jpg

Psycholog

Specjalność Psychodietetyka

Usługi:

Konsultacja psychologiczna   (aktualnie zawieszone)

Psychoedukacja i profilaktyka

Warsztaty i grupy rozwojowe

Kliknij tu
brak terminów

lub

Jestem psychologiem, psychodietetykiem. Magisterium obroniłam na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, na kierunku psychologia ze specjalnością kliniczną w dziedzinach "zdrowie i choroba" oraz "psychoterapia zaburzeń psychicznych". Obecnie jestem wykładowcą akademickim na uczelni macierzystej, gdzie kończę także rozprawę doktorską.

 

Aktualnie poszerzam swoje kompetencje w ramach rocznego Studium Psychoterapii Dzieci i Młodzieży. Dodatkowo ukończyłam szkolenie I stopnia krótkoterminowej Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz roczne Studium Zaburzeń Odżywiania organizowane przez Ogólnopolskie Centrum Zaburzeń Odżywiania. Odbyłam też kursy: Psychodietetyka i Akademia Żywienia Dzieci i Młodzieży we wrocławskim Instytucie Psychodietetyki. Tam zrobiłam także staż zawodowy w tej dziedzinie. Z tematyką odżywiania i psychiki związana jestem naukowo od 7 lat, jako organizatorka Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "Rozmiar w Umyśle" oraz opiekunka Koła Naukowego Zaburzeń Odżywiania UAM. Jestem też członkiem Towarzystwa Psychodietetyki, Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz przewodniczącą Rady Naukowej Polskiego Stowarzyszenia Studentów i Absolwentów Psychologii. 

 

Zawodowo szczególnie bliski jest mi nurt humanistyczny oparty na akceptacji i autentyczności oraz techniki poznawczo-behawioralne. Pracuję metodą małych kroków i doceniania drobnych sukcesów, właśnie dlatego skupiam się na wypracowaniu z klientem raczej zmian stopniowych i trwałych, niż szybkich i ulotnych.

 

Posiadam doświadczenie zwłaszcza w pracy z klientami zmagającymi się z otyłością, kompulsywnym objadaniem się, samoakceptacją, mającymi problemy z trwałą zmianą nawyków czy potrzebującymi edukacji w zakresie psychologii odżywiania.