Psycholog Psychodietetyk

Usługi:

Konsultacja psychologiczna   (aktualnie zawieszone)

Psychoedukacja i profilaktyka

Warsztaty i grupy rozwojowe

Kliknij tu

lub

Jestem psychologiem, psychodietetykiem. Magisterium obroniłam na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, na kierunku psychologia ze specjalnością kliniczną w dziedzinach "zdrowie i choroba" oraz "psychoterapia zaburzeń psychicznych". Obecnie jestem wykładowcą akademickim na uczelni macierzystej, gdzie kończę także rozprawę doktorską.

 

Ukończyłam szkolenie I stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach  i roczne Studium Zaburzeń Odżywiania organizowane przez Ogólnopolskie Centrum Zaburzeń Odżywiania. Odbyłam także kursy: Psychodietetyka oraz Akademia Żywienia Dzieci i Młodzieży we wrocławskim Instytucie Psychodietetyki. Tam zrobiłam także staż zawodowy w tej dziedzinie. Z tematyką odżywiania i psychiki związana jestem naukowo od 6 lat, jako organizatorka Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "Rozmiar w Umyśle" oraz współopiekunka Koła Naukowego Zaburzeń Odżywiania. Jestem też członkiem Towarzystwa Psychodietetyki, Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz przewodniczącą Rady Naukowej Polskiego Stowarzyszenia Studentów i Absolwentów Psychologii. 

 

Zawodowo szczególnie bliski jest mi nurt humanistyczny oparty na akceptacji i autentyczności oraz techniki poznawczo-behawioralne. Pracuję metodą małych kroków i doceniania drobnych sukcesów, właśnie dlatego wypracowane z klientem zmiany są raczej stopniowe i trwałe, a nie szybkie i ulotne.

 

Posiadam doświadczenie zwłaszcza w pracy z klientami zmagającymi się z otyłością, kompulsywnym objadaniem się, samoakceptacją, mającymi problemy z trwałą zmianą nawyków czy potrzebującymi edukacji w zakresie psychologii odżywiania.