5499b97e66a70bf4e1c86da9e42c283b_large.j

Psycholog, dietetyk, psychoterapeuta

Usługi:

Psychoterapia indywidualna

młodzieży (16r.ż.) i dorosłych

Konsultacja psychologiczna

Psychoedukacja i profilaktyka

Kliknij tu
737 968 069

Jestem zarówno psychologiem, jak dietetykiem, z pasji i wykształcenia. Studia magisterskie z psychologii ukończyłam na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, studia I stopnia z dietetyki - na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Warsztat psychoterapeutyczny kształcę natomiast w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS, prowadzonej przez certyfikowanych psychoterapeutów i superwizorów.

 

Udzielam wsparcia psychologicznego i pomocy psychologicznej we wszelkich trudnościach pojawiających się na linii psychika - jedzenie. Moje zainteresowania zawodowe w największym stopniu związane są z czynnikami prowadzącymi do nadmiernej masy ciała, bulimią psychiczną i kompulsywnym jedzeniem. Wspieram także pacjentów z zaburzeniami gospodarki hormonalnej i chorobami psychosomatycznymi. W praktyce psychodietetycznej kieruję się podejściem evidence-based practise, równie ważna jest dla mnie empatia i zrozumienie pacjenta oraz holistyczne podejście do problemów ze zdrowiem.

 

Doświadczenie zawodowe zdobywałam poprzez staże i praktyki, m.in.: na oddziale dziennym w Poznańskim Ośrodku Zdrowia Psychicznego, na oddziale zamkniętym psychiatrycznym kobiecym w Centrum Medycznym HCP, w poradni diabetologicznej Poznańskiego Ośrodka Specjalistycznych Usług Medycznych. Stale dokształcam się, biorąc udział w warsztatach i konferencjach o charakterze żywieniowym i psychologicznym.