fotko.jpg

Zuzanna Pawlak

Psycholog Psychodietetyk

Usługi:

Konsultacja psychologiczna 

(online lub gabinet)

młodzieży od 11 r. ż. i dorosłych 

Psychoedukacja i profilaktyka

Warsztaty i grupy rozwojowe 

Grupy wsparcia 

Kliknij tu

lub

Jestem psycholożką i psychodietetyczką w trakcie nauki. Wykształcenie psychologiczne zdobyłam na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza, gdzie realizowałam dwie specjalności: psychoterapia zaburzeń psychicznych oraz kryminologia i kryminalistyka. 

Praktykę zdobywałam w wielu miejscach związanych ze zdrowiem psychicznym, w tym m. in. Oddziale Podwójnej Diagnozy szpitala HCP w Poznaniu, Poznańskim Ośrodku Zdrowia Psychicznego czy też Wielkopolskim Centrum Terapiii Par i Rodzin. 


Z tematyką odżywiania oraz dietetyki jestem związana od 4 lat jako organizatorka Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "Rozmiar w Umyśle" oraz członkini Koła Naukowego Zaburzeń Odżywiania.

 

W tym roku rozpoczęłam studia podyplomowe na kierunku Psychodietetyka na uniwersytecie SWPS w Poznaniu. Ukończyłam również I stopień kursu Dialogu Motywującego organizowane przez Pracownię Psychoedukacji i Rozwoju Osobistego MOC Poznania. Odbyłam też kursy:

  • "Zaburzone odżywianie czy zaburzenia odżywiania?",

  • "Praca z osobą w kryzysie - strategie i techniki poznawczo-behawioralne",

  • "Niezbędnik terapeuty ACT - konceptualizacja przypadku w terapii ACT",

  • "Jedzenie intuicyjne – alternatywa w dietetyce",

  • "Jak wspierać rodziców w kryzysie psychicznym ich dziecka".


Zawodowo jest mi najbliższy nurt integracyjny czerpiący z psychologii Akceptacji i Zaangażowania, humanistycznej oraz technik behawioralno-poznawczych. W pracy staram się wykorzystywać techniki mindfulness oraz współczucia do samego siebie. 

Przyjmuję także online